Endüğün

Yeşillik Caddesi Modeka İş merkezi Kat:6 Karabağlar / İzmir - Karabağlar/İzmir


Genel Özellikler

Minimum Fiyat
2-3 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sık Sorulanlar

Ekstra hizmetleriniz var mı?
Masa numaratörü, Menü, Karşılama panosu, Anı kartı, Checkbox, Cut-out basımı

Düğün Firması Hakkında

Bizce davetiye; yer ve saat bilgisini taşımanın yanında, davetlilerinize düğün organizasyonunuz hakkında ilk ipucunu verir. Düğün davetiyeniz, en mutlu gününüzün ilk habercisidir. Endüğün.com ailesi olarak, yılın trendlerine uygun davetiye tasarımları hazırlıyoruz.

Özel tasarım davetiye modellerimizden seçim yapabileceğiniz gibi, katalog davetiye modelleri arasından da seçim yapabiliyorsunuz. Ayrıca düğün konseptinize özel olarak istediğiniz bir davetiye tasarımı da varsa memnuniyetle hazırlıyoruz. Davetiyenizle aynı tasarımda; düğün menüsü, masa numaratörü, anı kartı, yemek fişi, teşekkür kartı, kına kartı, karşılama panosu gibi organizasyonunuz için gerekli olan tüm basılı ürünlerini aynı konsepte hazırlıyoruz. Ayrıca; nikah davetiyesi, nişan davetiyesi, kına davetiyesi, sünnet davetiyesi, açılış davetiyesi, kupon davetiye gibi tüm davetiye çeşitlerini de hazırlıyoruz.

Bugün İzmir'de davetiye ve özel tasarım davetiye denildiğinde ilk akla gelen davetiye firmaları arasında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hazırladığımız; modern davetiye, klasik davetiye, sade davetiye, şık davetiye, retro davetiye, vintage davetiye, minimal tasarım davetiye, zarif davetiye kısaca konseptinize uygun davetiye modelleriyle mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Davetiye siparişinizin ardından, baskı öncesi tasarımını hazırlıyoruz. Revizyona açığız ve onayınızı almadan baskıya almıyoruz. Endüğün.com ailesi olarak şimdiden güzel telaşınıza ortak ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Davetiye modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "Fiyat Teklifi Al" formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirisiniz.

İletişim Bilgileri

Aslı KAMALI
Telefon: 02323321251
Adres: Yeşillik Caddesi Modeka İş merkezi Kat:6 Karabağlar / İzmir
Instagram: En_dugun
Facebook: En_dugun

Henüz yorum yazılmamış

Fiyat Teklifi Al

Fiyat teklifini size iletmek için kullanılacaktır.
sponsorlu düğün firması

Case De Garden

2 Yorum
Kır Düğünü
Balçova, İzmir