Düğün Notu , www.dugunnotu.com üye, site kullanıcılarına ve hizmet alan üye firmalara ait bilgilerin, gizliliği ve güvenliği ile ilgili gerekli dikkat, önem ve özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Yasal mevzuat KVKK uyarınca da yükümlülüğümüzdür.             

    Gizlilik Politikasını ve Hizmet Şartlarımızı dikkatlice inceleyin. Gizlilik sözlememizle ilgili herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gizliliğinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle bize emanet ettiğiniz kişisel bilgilerinizin güvenliğini ve gizliliğini korumak için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Hizmetlerimizi kullanarak, kişisel bilgilerinizin, Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanılabileceğini, kabul etmiş oluyorsunuz.

    www.dugunnotu.com' un üyelerine, site kullanıcılarına ve hizmet alan firmalarına ait kişisel verileri, otomatik olan / olmayan yöntemlerle kaydettiğimiz ve elektronik ortamdan ilettiğiniz kişisel verilerinizi; daha iyi hizmet sunabilmek, taleplerinizi yerine getirmek, sizi veya firmanızı tanımak, sunduğumuz hizmetleri analiz etmek ve  geliştirmek için ve talebiniz üzerine iletişim kurmak için topluyoruz.

    Belirlenen istisnalar dışında www.dugunnotu.com , kişisel verilerin ve tüm bilgilerin; üye, site kullanıcıları ve hizmet alan firmalardan onay olamaksızın, ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere ve verilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere, üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

    Üye, site kullanıcıları ve hizmet alan firmalara  ilişkin tüm bilgi ve verilerin; yetkisiz, izinsiz erişiminden, hatalı kullanım sonucu değişikliklerden, bozulmasından ve kayıplardan korunması; güvenliğinin, gizliliğinin, bütünlüğünün sağlanması, sürdürülmesi ve kullanabilirliği temel hedefimizdir.

    www.dugunnotu.com farklı sitelere link verebilir. Link vasıtasıyla ulaşılan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Link vasıtasıyla ziyaret edilen sitelerin, gizlilik politikası ve kullanım şartları geçerli olacaktır. Link vasıtasıyla ulaşılan sitelerden doğabilecek maddi ve manevi kayıplardan dugunnotu.com sorumlu değildir.

    www.dugunnotu.com Gizlilik Politikası hükümlerini, güncel tutmak ve mevzuata uygun hale getirmek için, dugunnotu.com' da yayınlamak suretiyle dilediği zaman değiştirebilir. Değişen gizlilik politikası web sitemizde yayınlandığı tarihte geçerlilik kazanacaktır.

Gizlilik sözleşmesi ………………..tarihinde güncellenmiştir.