Biyer Event Hall

İnciraltı, Yenikale Sokak No:3, 35320 Balçova/İzmir - Narlıdere/İzmir


COVID-19 Önlemleri

Mekan girişinde ateş ölçümü
Düzenli havalandırma
Kullan-at malzemeler ile servis imkanı

Genel Özellikler

Min. Yemekli Fiyat (Hafta İçi)
150-200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)
200-300 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta İçi)
100-150 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta Sonu)
Kokteyl servisi bulunmuyor
Yemekli Kapasite
750-1.000
Konaklama Kapasitesi
500-750
Açık Hava Kapasitesi
500-750
Kapalı Alan Kapasitesi
300-400
Kokteyl Kapasitesi
500-750
Otopark Araç Kapasitesi
250-500
Davet Alanları
Açık ve kapalı alan
Mekan Özellikleri
Bahçe, Balkon, Çim alan, Havuz başı, Orman içinde, Şehir merkezinde
Manzara
Panaromik manzara

Hizmetler

Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Sık Sorulanlar

Servis saat kaçta sona eriyor?
02:00
Müzik saat kaçta sona eriyor?
00:00
Özel menü seçenekleriniz neler?
Çocuklara özel, Diyabet, Vegan, Vejetaryen
Mekanın kısıtlamaları neler?
Havai fişek vb. kullanılamaz
Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?
Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Düğün Mekanı Hakkında

Biyer Event Hall Sahilevleri izmir'in en nezih en güzel semtinde... 2014 yılından bu güne kadar güler yüzlü, kusursuz hizmet anlayışımızla çiftlerin en güzel anlarına ortak olduk olmaya da devam ediyoruz. Bahçemizde,

Yeşilin her tonu var. Yıla uygun düğün konseptleriyle davetlilerinize görsel bir şölen hazırlıyoruz. Bahçemiz 1100 kişilik, ihtişamlı dekorasyonu ile göz kamaştıran etkinlik alanımız ise 400 kişilik düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyoruz. Nikah töreniniz için düğün organizasyonunuzun gerçekleştiği, kır bahçemizin hemen yanında bulunan ve rustik temada hazırlanmış doğal görünümüyle ayrı bir alanımız bulunuyor. Tabiki bitmedi dahası da var! Düğün sonrası eğlenceye devam etmek isteyenler için after party organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz, dj performansının eşlik edeceği özel bir alanımız da mevcut.

Kır bahçemizde yuvarlak masa, beyaz kollu lake ve bronz tiffany sandalyelerle bahçemizi düğün organizasyonunuza hazırlıyoruz. Ağırlıklı olarak beyaz renk masa örtüleri ve süslemeleri kullanarak sadeliği ön plana çıkartsak da rustik, vintage gibi talebinize göre farklı konseptleri de uyarlayabiliyoruz. Güzel bir ambiyans yaratmak için de gaz yağlarıyla ışıklandırılmış 4 kollu şamdanlardan bahçemizde romantik ve etkileyici bir ortam hazırlıyoruz.

Canlı müzik ile en güzel gününüzde sizin ve davetlilerinizin eğlencesine eğlence katıyoruz. Orkestramız; 8 enstrümancı, 2 solist ve 1 dj olmak üzere 11 profesyonel ekipten oluşuyor. Orkestramız için gerekli olan, iyi bir ses sistemi ve sahne sağlıyoruz. Ayrıca yakınlarımızda başka bir düğün bahçesi bulunmadığı için de ses karışıklığı gibi problemler yaşamıyoruz.

Yemek ve Sunum için çeşitli menü seçeneklerimiz bulunuyor. Bu sayede bir düğün organizasyonundan fazlasını bir ziyafet sofrası sunuyoruz. Tabii ki öncesinde çiftlerimize menü tadımı yapma imkanı tanıyoruz, düğün menü listenizi tercihinize göre oluşturuyoruz. Minik davetlilerimizi de unutmuyoruz. Düğün Organizasyonunuza çocuklarla katılan davetlileriniz için, Düğün organizasyonunuzun gerçekleştiği kır bahçemizin yanında 500 m2 çocuk oyun alanı ve mini hayvanat bahçemizle minik davetlilerinize de eğlenme alanı sunuyoruz. Davetlileriniz için araçlarını park edebilecekleri 400 araç kapasitesine sahip otoparkımız da mevcut.

Düğün organizasyonu dışında; nişan, kına, bekarlığa veda partisi, doğum günleri, okul yemekleri, mezuniyet, toplantı ve lansmanlar gibi tüm özel kutlamalar için de hizmet veriyoruz. Sizleri tanışmaya ve bahçemizin eşsiz yerini göstermek için Biyer Event Hall' e bekliyoruz. Kır bahçemizi görmeden düğün mekanınıza karar vermeyin. Bize iletişim numaralarımızdan, fiyat teklifi al bölümünden formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Güzin
Telefon: 05331417475
Adres: İnciraltı, Yenikale Sokak No:3, 35320 Balçova/İzmir

Henüz yorum yazılmamış

Fiyat Teklifi Al

Fiyat teklifini size iletmek için kullanılacaktır.
sponsorlu düğün firması

Endüğün

Davetiye Firmaları
Karabağlar, İzmir