Cenktelkıvıran Orkestrası

- Balçova/İzmir


Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Minimum Fiyat
--
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
--

Hizmetler

Özellikler

Sık Sorulanlar

Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer?
--
Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri nelerdir?

Düğün Firması Hakkında

En güzel anlarınızın en özel ezgilerini, yıllardır olduğu gibi severek yapıyoruz!

Cenk Telkıvıran Orkestrası, kendi ismini taşıyan Cenk Telkıvıran tarafından kurulan 3 orkestradan bir tanesidir. En güzel anlarınızın en eğlenceli ve güzel tınıları, talebinize göre çoğalabilen ya da küçülebilen bu harika orkestra ile eşsiz anlarınızı unutulmaz kılmaktadır!

Orkestranın hem şefi hem de piyanisti olan Cenk Telkıvıran, 1987 yılından beri severek müzik yapmaktadır. Cenk Telkıvıran, sayısız değerli sanatçıyla keyifli sahne performansları sergilediği ve severek yaptığı müzik deneyimlerini, kurduğu orkestralarla taçlandırmıştır. Bugün en özel günlerinizin en keyifli müzik hizmetini sunan Cenk Telkıvıran Orkestrası, hem tecrübesiyle hem de işini severek gerçekleştiren üyeleriyle tercih sebebi olmaktadır!

Cenk Telkıvıran Orkestrası olarak; bütün özel davet, nişan ve düğünlerde talebinize uygun şekilde çeşitlendirilebilen orkestramız ile sizlere en kaliteli ve özverili şekilde müzik hizmeti sunmaktayız!

İzmir’de orkestra, İzmir’de düğün orkestrası arayışındaysanız? Cenk Telkıvıran Orkestrası olarak; Sizleri hayatınızın en özel gecesinde bizimle eğlenmeye davet ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak, düğün orkestra fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "Fiyat Teklifi Al" formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Cenk Telkıvıran
Telefon: 05325571232
Adres:

Henüz yorum yazılmamış

Fiyat Teklifi Al

Fiyat teklifini size iletmek için kullanılacaktır.
reklam