İzmir’de Kır Düğün Mekanları

İzmir’de Kır Düğün Mekanları

    Trendi asla geçmeyen kır düğünleri 2020 yılında’ da çiftlerin gözdesi… Ege denizi’nin kıyısında, doğal güzellikleriyle anılan güzel şehir İzmir’ de de kır düğünü mekanları oldukça fazla. Kır düğünü mekanları fazla olunca, İzmir’de evlenecek olan çiftler için de alternatif de her çiftin hayaline ve bütçesine uygun kır düğünü mekanı da bulmak kolaylaşıyor. En özel “Evet”lerinizi hayal ettiğiniz organizasyonla hayalinizde ki kır düğünü ile gerçekleştirmek unutulmaz olacaktır.

    İzmir’de ki kır düğünü mekanları fiyatları, davetli kapasiteleri, menü içerikleri ve konseptlerini senin için araştırdık. Hazırsan başlayalım :)
Kır düğünü mekanı fiyatları; Davetli sayısı, Yemekli, Kokteyl, Hafta içi, Hafta sonu gibi seçimlerinize göre değişiyor. İzmir’ de Kır düğünü fiyatları yemekli düğünlerde ortalama 50 - 150 TL arasındadır. Tabiki seçmiş olduğunuz menü içeriği, hafta içi hafta sonu olması, hizmet detayları ve ekstra taleplerinize göre 200 TL’ye kadar da yükseliyor. İzmir’ de Kır düğünü fiyatları kokteyl düğünlerde ise, Ortalama 30 - 80 TL arasındadır. Bu fiyatta, hizmet detaylarına menü içeriğine göre 150 TL’ye kadar da yükselebiliyor. İzmir’ de ki kır düğünü mekanlarında davetli kapasitesi ortalama 200-1000 arasındadır. Kır düğünü menü seçimini ise zengin içerikleriyle; Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen gibi menü seçenekleri sunuluyor. Yemek ve Kokteyl menü olmayacak sadece pasta, meşrubat, video çekimi vb. Paketlerin dahil olduğu uygun fiyatlı kır düğün mekanları da bulmak mümkün bunların ise fiyatları İzmir’ de uygun kır düğünü yapmak isteyen çiftler için, 3.000 TL - 15.000 TL aralığında kır düğünü mekanı bulmak mümkün.

    Yeşilin her tonunun olduğu, rüya gibi süslemeleriyle hayalinizdeki kır düğününü mekanı ve Birbirinden farklı konsept ve süslemeleriyle her bütçeye uygun kır düğünü mekanı bulmak mümkün. İzmir’de kır düğünü yapmak istediğiniz de ; Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere, Aliağa, Bayındır, Bergama, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Menderes, Menemen, Ödemiş, Seferisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ‘da birbirinden güzel kır düğünü mekanlarıyla karşılaşacaksınız. Size uygun lokasyondaki kır dügünü mekanını bulabilir, düğünnotu.com'da ki kır düğünü mekanlarından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Hesabınıza giriş yapıp yorum yazabilirsiniz

Hesabınıza Giriş Yapın