Son Yılların Trendi After Party

Son Yılların Trendi After Party

Düğün geleneklerimiz her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Son dönemlerin yükselen trendi de After party… After party nedir? After party nerede yapılır? 2020 yılı After party elbise modası? Eğlenceli bir çiftseniz ve bu mutlu gün hemen bitmesin istiyorsanız! After party ile ilgili merak ettiklerinizin cevapları yazımızda :) Başlayalım mı?

After Party Nedir?

Aile büyüklerinin ve kalabalık davetlilerin katılımıyla gerçekleşen, düğün veya nikah sonrası, daha samimi ve az sayıda arkadaşalarınızla bu mutlu gününüzü kutlamaya devam edebilirsiniz. ”Partiden sonra” - “parti sonrası” anlamına gelen after party, düğün ve nikah sonrası kutlamanın eğlenceli finali olarak da düşünülebilir:)

After Party Nerede Yapılır ?

After party için, düğünün bitimiyle daha az sayıda davetli katılımıyla, düğün mekanında kalıp eğlenceye hiç ara vermeden arter party organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Düğün mekanı dışında farklı bir mekanda olsun isterseniz; Teknede, mini bir kır bahçesinde, gece kulubü veya yeni nesil meyhanelerde after party organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün mekanı içerisinde devam edecekse kokteyl menü ve dj eşliğinde eğlence hiç ara vermeden devam ederken, Farklı bir mekanda veya nikah sonrası eğlence olarak bir organizasyon düşünüyorsanız, yemek ile başlayıp gece sonuna kadar eğlence devam edebilirsiniz. After party için 25-50 kişi ile maksimum 100 kişiyle samimi bir eğlence ortamı hazırlayabilirsiniz. 

2020 yılı After Party Elbise Modası

2020 yılının trend After parti elbise modellerini sizin için bir araya getirdik…Gelin adaylarının, düğünde nasıl bir gelinlik tercih etmeliyim ? Telaşlarının hemen ardından, after party için 2. Elbise arayışları başlıyor. 

After party için, mini hem şık hem rahat elbise modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Düğün veya nikah sonrası after party için tercih edeceğiniz, rahat ve mini elbiseler fotoğraf çekimlerinizde de daha özgün ve daha şık bir görüntü sağlıyor.

2. Bir elbise tercih etmeyip, gelinliğiyle devam etmek isteyen gelin adayları için ise, bel kısmına eklenen kemerle düğünde şık bir silüet yaratan gelinlikler, kemerin çıkarılmasıyla after elbisesine dönüşüyor. 

Son olarak, söz konusu party olunca dilediğiniz kadar rahat bir elbise seçimi yapabilirsiniz, tabiki trende ve konseptinize uygun elbise modellerinin arasından... Eğlencenin doruklarda olduğu, unutamayacağınız bir party olması dileğiyle :)    

Henüz yorum yapılmamış

Hesabınıza giriş yapıp yorum yazabilirsiniz

Hesabınıza Giriş Yapın

Benzer Fikirler